Overzicht trainingsmomenten

CategorieTrainer(s)Trainingsdagen
U5/U6/U7Yentel Vekemans, Joris Van den Eynde & Kenneth Van GijselElke woensdag om 18 uur
U8Elke maandag en woensdag om 18.15 uur
U9Kristof Moens & Bart VerhulselElke maandag en woensdag om 18.15 uur
U10/U11Bjarne Van OlmenElke dinsdag en donderdag om 18 uur
U12Timothy Van Ginneken & Tim GarciaElke dinsdag en donderdag om 18 uur
U13Marjo SuetensElke dinsdag en donderdag om 18 uur
U15Gert Tielemans, Andy Borghs & Robin WijgaertsElke maandag en woensdag om 19.30 uur
U17Vincent AugustijnenElke maandag en woensdag om 19.30 uur
U21Geert CeulemansElke dinsdag en donderdag om 19.30 uur
SeniorsSven Verschoren & Dirk Van HoofElke dinsdag en donderdag om 19.30 uur
DoelmannenJoren Boonaerts (jeugd) & Jonas Mattheus (seniors)Elke woensdag om 16, 17 en 18 uur (jeugd)

Het doet ons verder veel plezier dat onze jeugdcoördinator Dave Van Extergem zich ook voor komend seizoen engageert om ons jeugdvoetbal mee op te volgen. We kunnen daardoor rekenen op de nodige continuïteit, die we ook bij onze jeugdtrainers zien, wat binnen een club als de onze enorm waardevol is.

Kunstgras & lidgelden
De werken aan het kunstgrasveld zijn intussen een heel eind opgeschoten. Als alles verder volgens planning blijft verlopen, vinden in augustus de eerste wedstrijden op dit veld plaats. Vanaf dan kan het zoveel mogelijk door onze club ingezet worden, ook voor trainingen en wedstrijden van onze jeugdploegen.

Denk er verder aan om tijdig je lidgeld te betalen! Zo ben je zeker dat alles klaar is voor het nieuwe seizoen en kan je in augustus ook je kledijpakket (als je dat op de pasdag in april al bestelde) ontvangen.

Nog niet overgegaan tot betaling? Breng dit dan zo snel mogelijk in orde via www.lidgeld.ritaberlaar.be. Wanneer je jouw kledijpakket nog niet bestelde, ontvang je na betaling van je lidgeld de nodige instructies.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn