Nieuwe partners voor de Rita

Het doet ons plezier dat we als club Co/coon immo en interieur en Klimaworx BV mogen aankondigen als twee nieuwe hoofdsponsors.

Zaakvoerders Hans Van Werveke (Klimaworx) en Stijn Janssens (Co/coon) geven onze club op die manier een gewaardeerd duwtje in de rug.Stijn heeft zelf een verleden als voetballer bij de Rita en is als vader van enkele van onze huidige leden ook erg betrokken bij onze jeugdwerking. Zowel Stijn als Hans hebben dan ook een hart voor Berlaar en onze Berlaarse jeugdwerking.

We zijn ervan overtuigd dat hun ervaring, hun verankering en hun betrokkenheid onze club zal helpen om de nodige stappen te blijven zetten en ons te blijven verbeteren.

Bedankt aan Hans en Stijn voor het vertrouwen in de Rita!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn